איך תמצאו מגשר מומלץ שכדאי לפנות אליו?

כל מגשר מומלץ חייב להיות איש מקצוע שיש לו תעודת קורס גישור. אך למעט העניין הזה, ישנם עוד פרמטרים שונים שהם חשובים לא פחות לבחירה מוצלחת. יהיה עליכם להבין לאיזה מגשר כדאי לכם לפנות, איש מקצוע שיביא אתכם למקום הנכון מבחינתכם. אם אתם מחפשים מגשר מיומן שיספק את הסחורה, אנו מציעים לכם לקרוא את המאמר הבא. במאמר הזה תוכלו להבין אחת ולתמיד מה הופך מגשר טוב למגשר שיכול לחולל שינוי. הרי הסיבה שבגללה פניתם למגשר היא מתוך הרצון שלכם להביא את עצמכם למקום שתמיד חלמתם עליו.

רוצה לקבל ייעוץ?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

 

הניסיון של המגשר

 

בשלב הראשון יהיה עליכם לבחון את מידת הניסיון של המגשר בהשוואה למגשרים אחרים. המטרה שלכם תהיה לפנות למגשר שתוכלו לסמוך עליו, איש מקצוע שמכיר לא מעט פרמטרים שונים. אותו מגשר ידע איך לחלץ אתכם מהמקום שאליו הגעתם, ולהביא אתכם אל המקום הרצוי מבחינתכם. הניסיון של המגשר הוא עניין מהותי מאוד בשיטות שאותן הוא נוקט להבאת הצדדים להידברות. אם מגשר לא יהיה מנוסה, זה באופן אוטומטי ישליך על הכלים שעומדים לרשותו להביא אתכם ואת הצד השני לעמק השווה. אל תצאו מנקודת הנחה כי לכל מגשר מומלץ יהיה מידה רבה של ניסיון.

 

החיבור שלכם עם המגשר

 

גם מגשרים שעברו קורס גישור, הם לא בהכרח כאלה שאתם תתחברו אליהם באופן אוטומטי. על מנת שתוכלו לסמוך על החלטה של מגשר מסוים, יהיה עליכם להרגיש אליו חיבור מסוים. תרצו להרגיש בנוח לשתף אותו בכל מיני דברים שונים שמעסיקים אתכם, ומצד שני תרצו לדעת שיש גם מי שיעביר עליכם ביקורת. זה יכול לקרות רק עם מגשר שאתם מחוברים אליו מכל היבט שתסתכלו. אם לא תהיו מחוברים למגשר זה יביא אתכם למצב שבו לא תוכלו לשתף אותו ולא תוכלו לסמוך עליו.

 

 

המלצות של אנשים אחרים

 

אתם לא הראשונים שמחפשים אחר מגשר מומלץ, לפניכם היו עוד לא מעט אנשים אחרים. לכן תוכלו להקשיב להמלצות השונות שהם מביאים לכם על מגשרים שונים. מגשרים מומלצים יהיו כאלה שיש לגביהם תמימות דעים, כאלה שיתרמו לכם יותר ממה שנדמה לכם. אם למגשר מסוים אין כמות גדולה של המלצות, זה מיד אמור להדליק לכם נורה אדומה. תבחנו היטב מה אחרים מספרים עליו, גם אם מדובר על ביקורות שלא יהיה לכם נעים לשמוע. ביקורות הכרחיות מאוד להזהיר אתכם מכל מיני אנשי מקצוע שונים שלא יספקו את הסחורה. הרי לא תרצו להשקיע את הזמן שלכם באנשי מקצוע לא מיומנים.

 

הזמינות של המגשר לביצוע הגישור

 

בחלק גדול מאוד מהמקרים לא תהיה לכם את היכולת להמתין עד שלמגשר יהיה את הזמן אליכם. לכן מראש יהיה עליכם לחפש אחר מגשר שיש לו זמן, כזה שיכול לקבל אתכם כבר עכשיו לתהליך גישור. כך תוכלו לדעת כי אינכם פונים לאיש מקצוע שרק ימרח את הזמן, ולא יעמוד בציפיות הבסיסיות שלכם. תיאום ציפיות בהקשר הזה חשוב מאין כמותו, בטח אם מדובר על מגשר שעבר קורס גישור. מגשרים שעברו את הקורסים השונים יהיו כאלה שהביקוש אליהם יהיה ביקוש רב.

רוצה לקבל ייעוץ?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

כתיבת תגובה