איך לבחור עורך דין פלילי? החשיבות בבחירת עורך דין פלילי מומחה ומנוסה

ההליך הפלילי טומן בחובו סיכון משמעותי לפגיעה בשמכם, בפרטיותכם, בכיסכם ואף בחירותכם. לכן, ברור כי קיימת חשיבות עצומה לייצוגכם באופן מקצועי ויסודי על ידי עורך דין פלילי שילווה אתכם לאורך כל ההליך הפלילי – החל משלב החקירה ועד למועד קבלת ההחלטה הסופית בעניינכם על ידי הרשות החוקרת או הרשות התובעת או בית המשפט.

רוצה לקבל ייעוץ?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

כיום פועלים בישראל עורכי דין רבים והבחירה בעורך דין פלילי, אשר ייעץ לכם, ילווה אתכם וייצג אתכם בפני הרשויות, אינה פשוטה.

איך לבחור עורך דין פלילי שיהיה הטוב ביותר עבורכם?

בבחירת עורך דין פלילי המתאים עבורכם חשוב לבחון את הניסיון של עורך הדין בייצוג לקוחות בתחום הפלילי בכלל, ובתחום הספציפי של העבירה בה אתם חשודים או מואשמים בפרט. כך למשל, ייתכן כי עורך דין פלילי מסוים מתמחה בייצוג לקוחות בסוג מסוים של עבירות כגון עבירות סמים, עבירות רכוש וכדומה, אך אינו עוסק כלל בייצוג לקוחות בעבירות כלכליות, הידועות גם בשם "עבירות צווארון לבן", ואשר דורשות ניסיון ומומחיות ייחודיים לאור מורכבותן.

איך לבחור עורך דין פלילי?

אחד המשרדים המוערכים בעיניי הוא של עורכי הדין מנשה – רון, שהם חבר'ה מוכשרים מאד בדין הפלילי.

ניתן לבקר באתר שלהם למידע נוסף: mr-adv.co.il

משרד עורכי הדין מנשה-רון בעלי נסיון רב והתמחות בייצוג נאשמים בקשת רחבה של תחומים ועבירות פליליות, הן מהעולם הפלילי "הכבד" יותר והן עבירות של צווארון לבן, שמתרחשות רבות על ידי אנשים נורמטיביים שמועדים באופן חד פעמי. בין היתר:

עוד באתר:

ייעוץ לפני חקירה

רוצה לקבל ייעוץ?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

כתיבת תגובה