איך בוחרים עורך דין פלילי?

כל אחד ירצה לחיות את חייו בצורה רגועה, מבלי להסתבך עם החוק. אך לעיתים המציאות עולה על כל דמיון, ולכן חובה להיות ערוכים למצב שכזה. גם אם השאיפה היא שלא תקרה סיטואציה כזאת, חובה להיות מוכנים אליה בצורה המיטבית. איך תוכלו להכין את עצמכם לקראת הסתבכות מסוימת? על ידי מציאת עורך דין פלילי שמתאים לכם. בחוץ תוכלו למצוא רשימה ארוכה מאוד של עורכי דין פליליים, ומכאן הקושי לבחור אחד. במאמר הבא אנו נסביר לכם איך בוחרים עורך דין פלילי שיעשה את העבודה בצורה המיטבית. רוצים ללכת על בטוח? עו"ד פלילי אלון ארז הוא האיש הנכון שעליו תוכלו לסמוך, הוא ידאג להוציא אתכם מהמקום שאליו הגעתם.

רוצה לקבל ייעוץ?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

 

איך בוחרים עורך דין פלילי מומחה

לפני שאתם בוחנים פרמטרים שונים, יהיה עליכם לדעת כי אותו עורך דין מומחה בדין הפלילי. הדין הפלילי שונה בתכלית מכל תחום אחר בעולם המשפט, ולכן אינכם יכולים לסמוך על כל אחד. בין אם אתם פונים למשרד עורכי דין או לעורך דין עצמאי, תבחנו את העניין הזה. כך לא תמצאו אתכם במצב שבו אתם סומכים על עורך דין שלא בקיא בתחום. הרי הבקיאות של עורך הדין בעולם המשפט הפלילי תביא לכם נקודות זכות רבות. נקודות זכות שיאפשרו לכם בשלב מסוים גם להוציא את הצדק אל האור. תוכלו להוכיח כי אתם חפים מפשע או לכל הפחות להחמיר את חומרת העונש שאמור להיות מוטל עליכם.

 

שכר טרחה הוגן

השוואת מחירים בין עורכי דין שונים בתחום הפלילי יכולה לסייע לכם רבות. היא תאפשר לכם למצוא עורכי דין שייקחו שכר טרחה הוגן על העבודה שהם מבצעים. מראש עליכם לדעת כי שירותיו של עורך דין מנוסה לא יעלו לכם זול, לא משנה איזה בדיקה תעשו. אך עדיין לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם משלמים מחיר מופקע. האינטרס שלכם יהיה להוכיח את חפותכם, אך באותה מידה גם לא להיכנס לחובות. תחפשו איש מקצוע בדמות עורך דין שיעשה עבודה טובה במחיר שפוי. אבל חשוב לזכור כי עורך דין שייקח שכר מאוד נמוך עשוי לעשות עבודה חלקית בלבד.

 

אחוזי הצלחה

איך תוכלו למדוד את ההצלחה של אותו עורך דין? על ידי בחינת אחוזי ההצלחה עם לקוחות אחרים. הרי אתם לא הראשונים שמחפשים אחר עורך דין פלילי מסיבות שונות. מראש תרצו לדעת כי עורך הדין שפניתם אליו מגיע עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. ככל שאחוזי ההצלחה יהיו יותר גבוהים, כך תדעו כי אתם עושים את הצעד הנכון. מצד שני אם אחוזי ההצלחה יהיו נמוכים, זה אמור להיות תמרור אזהרה מבחינתכם. אתם מבחינתכם תוכלו לסמוך רק על עורך דין פלילי שמגיע עם קבלות חד משמעיות לידע שלו. עו"ד פלילי אלון ארז מגיע עם אחוזי הצלחה גבוהים מאוד בהשוואה לעורכי דין אחרים.

 

זמינות למתן מידע

 

מאוד יכול להיות כי זוהי הפעם הראשונה שאתם נפגשים עם העולם הפלילי. מהסיבה הזאת אתם תרצו לדעת כי עורך הדין יהיה זמין עבורכם. זמין לענות על שאלות שונות שעלולות להטריד אתכם בשלב כזה או אחר של התהליך. אם עורך הדין לא יהיה זמין עבורכם, זה עשוי להשאיר אתכם עם תחושות לא טובות. גם ככה הסיטואציה שנקלעתם אליה היא לא סיטואציה כל כך נעימה. אין סיבה שעורך הדין לא ידאג שיהיה לו מספיק זמן על מנת להרגיע אתכם במצבים שונים. לכן מראש תשאלו את עורך הדין עד כמה הוא זמין עבורכם, עורכי דין שהם לא זמינים לא אמורים להיות על הפרק.

 

קרדיט: freepik

בדקו היטב המלצות

 

אינכם הראשונים שמחפשים אחר עורך דין המתמחה בעולם המשפט הפלילי. לפניכם היו אנשים אחרים שהיו פחות או יותר באותו המצב שבו אתם נמצאים נכון לעכשיו. אז למה שלא תשמעו את מה שיש להם לספר על עורך הדין שאתם עומדים לפנות אליו? אם תשמעו על עורך הדין מילים טובות, זה בהחלט יהיה פלוס גדול מבחינתכם. אם תשמעו על אותו עורך דין דברים פחות טובים, זה עשוי לפקוח לכם את העיניים בזמן. תזכרו כי עורך הדין הוא האיש שאמור לסייע לכם להחזיר את החיים שלכם בחזרה למסלולם.

 

ניסיון באולם בית המשפט

 

הניסיון של עורך הדין באולם בית המשפט עשוי להיות העניין שמשנה הכל. ההתנהלות בבית המשפט היא התנהלות שונה מכל מקום אחר שבו אתם נמצאים. יש עורכי דין שמספרים כי באולם בית המשפט הם שחקנים לכל דבר ועניין. לכן מראש יהיה עליכם לחפש עורך דין שיש לו את הניסיון הדרוש במקום הזה. עורכי דין שלא נמצאים הרבה באולמות בתי המשפט עלולים להיות לא מספיק משכנעים, גם אם יש להם ידע רב. ההיכרות של עורך הדין עם השופטים ועל כל העוסקים במלאכה עשויה להיות קריטית מאין כמותה. עו"ד פלילי אלון ארז מגיע עם ניסיון עשיר בייצוג של לקוחות באולמות בתי המשפט בכל הארץ.

 

תסמכו על התחושה שלכם

 

האדם היחידי שתוכלו לסמוך עליו לאורך הדרך הוא עורך הדין שלכם. לעיתים אתם תסמכו עליו יותר מאשר אתם סומכים על בני המשפחה או החברים הקרובים. לפיכך יהיה עליכם לבחור בעורך דין שהתחושות שלכם לגביו הן תחושות טובות. עורך דין שתדעו שתוכלו לשתף אותו בכל הדברים השונים שמעסיקים אתכם. הרי לאורך הדרך כמו שאתם בוודאי מתארים לעצמכם יהיו לא מעט עליות ולא מעט מורדות. אך אותו עורך דין הוא האיש היחיד שיהיה לצידכם בכל הרגעים האלה, וחשוב שתרצו לשתף אותו. לכן אל תשאירו את התחושה שלכם מאחור, תגרמו לה להיות זאת שמכוונת אתכם.

רוצה לקבל ייעוץ?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

כתיבת תגובה