עורך דין תעבורה

מדינת ישראל לא מוכרת בזכות הכבישים הנוחים שלה והנהגים האדיבים שלה. מדינת ישראל כמו כל מדינה מזרח תיכונית חמה ובוערת היא מדינה בה תעבורה הוא נושא חם שמעורר לא מעט אמוציות ולעיתים לא מעטות גם שלל עברות תנועה שהתרחשו או שלא התרחשו.

רוצה לקבל ייעוץ?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

כאשר אנחנו מדברים על עבודה של עורך דין תעבורה אנחנו מדברים על מי שנותן מענה למגוון רחב מאוד של מקרים. המקרים הללו יכולים להיות עבירות תנועה קלות כמו פגיעה בתמרור חולף, נסיעה במהירות גבוהה מהמהירות המותרת, דיבור בטלפון תוך כדי נהיגה, חניה במקום אסור ועוד. עבודה של עורך דין תחבורה כמובן יכולה להיות גם במקרה בו אנחנו מדברים על שורה של מעשים חמורים כמו נהיגה בשכרות, גרימה לתאונת דרכים קשה ועוד.

עורך דין תעבורה הוא מי שמאפשר לכם ולרשויות החוק להבין זו את זו. כמובן, שמדינת ישראל, כמו כל מדינת חוק אחרת, זו מדינה בה יש לפעול על פי כללים מסוימים, שכן אם לא נציית לחוקים אנחנו עלולים להגיע מהר מאוד לרצף של אירועים שידרדרו בסופו של יום לאנרכיה.

אלא שהחוק הוא רק החוק היבש. אין כללים שיכולים בהכרח לייצר תמונה הוגנת של המציאות. העבודה של אנשי המקצוע במקרה הזה, במקרה של עורך דין תעבורה, הוא למצוא את עמק השווה. הוא להעביר בשפה משפטית תיאור מהימן ומדויק של מה שהתרחש באמת. זאת כדי שהנאשמים או התובעים יהיו זכאים לממש את הזכויות שלהם באופן מלא.

תמונה: freepik

מה אתם צריכים לשאול עורך דין תעבורה לפני תחילת העבודה המשותפת

  1. בררו האם מדובר על איש שמכיר את התחום בו התביעה שלכם עוסקת: עולם התחבורה הוא עולם רחב, בייחוד לאור השינויים הטכנולוגיים וכניסתן של מערכות מתקדמות. עבודה של עורך דין תחבורה היא להכיר היטב את המידע המקצעי כדי שיהיו לו הכלים להעלות שאילתות, לערער ולתבוע במידת הצורך. יכול להיות שהגעתם לעורך דין תחבורה נפלא אבל אם לא מדובר על מי שאתם יודעים כי מכיר את התחום, אתם במידה רבה מבזבזים את הזמן שלכם.
  2. עורך דין תחבורה מקצועי הוא מי שיכול לתווך לכם את הנעשה בשטח: האתגר המרכזי בהליכה אל תוך הליך משפטי הוא שאנחנו מדברים על עולם בו השפה שונה מזו שאנחנו רגילים לדבר ביום, יום. כך שרבים מרגישים כי מדובר על עולם בו הם לא מבינים את המושגים, לא יודעים כיצד להגיב לאירועים שמתרחשים וכן הלאה. עורך דין תחבורה מקצועי למעשה מאפשר לכם להבין לאורך כל הדרך מה המשמעות של הפעולות אותן אתם נוקטים כדי שתוכלו להגיע חכמים יותר ומבינים במה מדובר.
  3. עורך דין תחבורה מקצועי הוא מי שאתם מרגישים כי אתם יכולים לסמוך עליו: חשוב להבין כי תחום עריכת הדין זו לא מתמטיקה. המשוואה היא לא תמיד אחד או אפס. אנחנו לא תמיד יכולים להיות בטוחים ולדעת מה הוביל למה, כלומר, מה היה קורה אילו. לעיתים עורך דין אחד מצליח יותר מאחר. לכן, חשוב מאוד לא רק להפעיל שיקול דעת אלא ללכת עם הבטן. בסופו של יום אתם אלו שיודעים טוב מכולם מה הכי מתאים לכם ואיך הייתם רוצים שהדברים ייראו.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר

עורך דין תחבורה הוא איש מקצוע שצריך להיות בקיא ברזי המשפט הישראלי ובעולם הרכב. אנחנו כאן כדי להבטיח כי כל מי שמקבלים מאיתנו שירותים יקבלו בדיוק את השירות הזה.

רוצה לקבל ייעוץ?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

כתיבת תגובה