תואר שני במשפטים ללא משפטנים

לא מעט אנשים מבינים כיום כי תואר ראשון כבר איננו מספיק בכדי להתפתח בעולם הקריירה המהיר והתחרותי. תואר שני לעומת זאת מהווה כלי חשוב ויעיל מאוד לכל אדם שמעוניין להעניק לעצמו הזדמנויות נוספות וחדשות וכן אפשרויות לקידום. ישנם אנשים שיבחרו להמשיך לתואר זה בתחום שבו למדו לתואר הראשון וישנם כאלה שיפנו לכיוונים אחרים ומגוונים יותר. הבחירה בלימודים שונים מלימודי התואר הראשון, מאפשרת לכל בוחר בה את ההזדמנות לרכוש ידע בתחומים שלא נגע בהם בעבר. אחד התארים המעניינים כיום לממשיכים הוא תואר שני במשפטים ללא משפטנים.

רוצה לקבל ייעוץ?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

 

תואר שני במשפטים ללא משפטנים- במה מדובר?

מדובר על מסלול לתואר שני במשפטים הרלוונטי לכל אדם שידע משפטי יכול להועיל לו במקצוע שבו הוא עוסק. כך לדוגמא: כלכלים, רואי חשבון, מנהלים, מתווכי נדל"ן ועוד, יכולים בהחלט להפיק תועלת מתואר מעין זה. מעבר לכך, כל אדם שעולם המשפט קורץ לו ומסקרן אותו יכול להעשיר באופן ניכר את הידע שיש לו בנושא. חשוב להבין כי בעלי התואר המדובר אינם יכולים לעסוק בעריכת דין או במתן ייעוץ משפטי.

בניגוד לתואר ראשון במשפטים, התואר המדובר איננו מקנה מקצוע, אלא רלוונטי בעיקר לצורך רכישת השכלה בתחום. ישנם אנשי מקצוע שיכולים לקבל כלים שימושיים מתואר המשך במשפטים שיקנה להם ידע כללי והתמצאות בהליכים משפטיים מגוונים. כך לדוגמא: רופא תעסוקתי או פתולוג שכותבים חוות דעת לבית המשפט יכולים לקבל כלים שימושיים שיעניק להן את היכולת להתמצא בהליכים משפטיים מגוונים שנוגעים לתחומים שלהם. גם עובדים סוציאליים אשר מגישים חוות דעת או תסקירים שונים לבית המשפט לרבות עובדים סוציאליים אשר עובדים בלשכת הרווחה ומטפלים במקרים שונים של גירושים, כך שחוות הדעת שלהם יכולה להשפיע על ההחלטה איזה מההורים יקבל את המשמורת, בהחלט יכולים להיתרם מתואר במשפטים ללא משפטנים.

גם מנהלי עסקים או חברות גדולות יכולים להרוויח לא מעט מרכישת ידע משפטי וזאת בכדי להתמצא בחוזים שונים שהם חתומים עליהם. כתבי חדשות שמסקרים את התחום הפלילי והמשפטי יכולים להפיק רבות מהתואר המדובר ולהתקדם בעבודתם. מדענים או יזמים אשר מעוניינים לרשום פטנט וגם אנשים ששואפים לקריירה פוליטית או ציבורית, יכולים להפיק ערך רב מתואר שני במשפטים ללא משפטנים.

קרדט תמונה: freepik

אפשרויות קידום מבחינה תעסוקתית ומקצועית

התואר המדובר מאפשר לכל אדם לקדם את הקריירה המקצועית שלו שכן, בעלי ידע והבנה משפטית זוכים לעדיפות אצל המעסיקים שלהם. התואר מעניק ידע משפטי מעמיק שמאפשר להתמודד על תפקידי ניהול בכירים. כל מנהל כיום זקוק לידע משפטי בכדי להבין חוזים לפני שהוא חותם עליהם ועוד. מדובר על תואר יוקרתי שמעניק יתרונות בולטים לכל אדם שלומד אותם בהתמודדות על תפקידים בכירים ניהוליים במקום העבודה שלו או במקום עבודה אחר שנוגע לתחום שהוא עוסק בו.

מעבר לכך, לא פעם מעסיקים מקדמים עובדים שלמדו את התואר ומעניקים להם תנאים טובים יותר ושכר גבוה יותר.

מעבר לכך, כל אדם שלמד את התואר והחליט שתחום המשפטים מעניין אותו יותר מהתחום שבו הוא עוסק, יכול להשלים קורסים  בכדי להפוך לעורך דין לאחר התמחות.

 

למי מתאים התואר?

כאמור, התואר המדובר מתאים לכל אדם שזקוק לידע משפטי במסגרת העבודה שהוא עוסק בה. כל אדם שהידע אותו יקבל במסגרת התואר ישפר את התנאים שלו במקום העבודה ויאפשר לו לעבוד בצורה יעילה יותר, יכול כיום לבחור בלימודי תואר במשפטים ללא משפטנים. אם אתה תוהה למי מתאים התואר בדיוק והאם גם לך זה מתאים, לחץ כאן.

 

רוצה לקבל ייעוץ?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

כתיבת תגובה