עו"ד אלימות במשפחה

עורך דין המתמקצע בתחום אלימות במשפחה, עוסק באחד התחומים הקשים והמורכבים ביותר כיוון שהם כוללים טיפול בנושא האלימות שהוא נושא פלילי אך הוא קורה בתוך התא המשפחתי כך שמעורבים בכך הורים, הילדים, דודים וגורמים נוספים במשפחה המצומצמת והמורחבת. הנושאים הקשים הללו מצריכים מתן פתרונות מהירים ויצירתיים תוך טיפול אינטנסיבי, תשומת לב מיוחדת, ירידה לפרטים, אמפטיה וגילוי רגישות יתר לכל נפגע.

רוצה לקבל ייעוץ?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

אלימות במשפחה

קיימות אין ספור התנהגויות משפחתיות המובילות לאלימות. כל תיק הוא עולם ומלואו בעל מניעים ובעיות שונות של כל אחד מהנוגעים בדבר שהובילו למקרי האלימות הקשים. האלימות נובעת מחילוקי דעות ומחוסר אמון בין בני המשפחה השונים.  ההשלכות של מעשי האלימות הם תחושת השפלה, חוסר בביטחון עצמי וצורך עצום בהגנה ובתמיכה הן נפשית והן פיזית.

צו הגנה

עו"ד אלימות במשפחה מייצג את הנפגע או הנפגעים מאלימות מילולית, פיזית, נפשית, מינית או כלכלית בהתאם לכל מקרה ספציפי. קיומה של אלימות בתוך המשפחה יוצרת חיץ בין בני המשפחה השונים. מערכת היחסים משתנה באופן קיצוני ומגיעה למצב שבו עורך הדין מבקש מבית המשפט להוציא צו הגנה כדי להגן על האם מפני בעלה או בן זוגה, להגן על הילדים מפני אלימות של אביהם או מכל גורם אחר.

עו"ד אלימות במשפחה

צו למניעת הטרדה

בנוסף לכך, קיימת אפשרות להפקת צו למניעת הטרדה מאיימת וזאת כדי לעצור הטרדות חוזרות ונשנות של האדם הפוגע על ידי איומים שונים, העברת מסרונים, פגיעה בפרטיות, פגיעה בשמו הטוב של הנפגע, פגיעה ברכוש או ביצוע מעקבים.

כשהאדם הפוגע מקבל צו זה, הוא מפסיק ליצור קשר עם הנפגע בכל דרך תקשורתית בכתב או בעל פה, אינו מתקרב לביתו, לבית הספר, למקום העבודה, חל עליו איסור לשאת נשק והוא אמור להפסיק להטריד אותו לאלתר.

עקב כך, נוצר שקט מסוים והמגמה היא להחזיר את הביטחון הביתה למען הנפגעים שסבלו מאלימות נוראית.

עו"ד אלימות במשפחה

המיומנות, הניסיון והידע הרב מאפשרים לעורך הדין לטפל בכל תיק הכולל אלימות באופן מקיף ומעמיק.

רוצה לקבל ייעוץ?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

כתיבת תגובה