פשיטת רגל – עורך הדין שיציל אתכם

בעלי עסקים, חברות ומותגים בכל העולם, מתכננים תכניות, בונים על העסק שלהם כדי להתעשר ולהצליח, אך לפעמים הדברים לא מסתנכרנים עם החלומות שלנו כפי שהיינו רוצים. יש לא מעט מקרים בהם חברות מצליחות מגיעות לשלב של פשיטת רגל. לעתים מדובר בהתנהלות כלכלית לוקה בחסר, אך יש גם לא מעט מצבים שהדבר קורה מבלי שזה תלוי במישהו כמו למשל משבר כלכלי עולמי, מגפה וכדומה. לאנשים שמגישים בקשת פשיטת רגל מומלץ להתייעץ עם עורך דין, במיוחד אם המקרה כרוך בנכסים יקרי ערך, כי התנהלות ללא ליווי וייצוג של עורך דין מומחה בתחום, עלולה לעלות יותר מכפי שניתן לחסוך כשמתנהלים לבד.

רוצה לקבל ייעוץ?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

למה עורך דין לפשיטת רגל שווה את העלות

היתרון המשמעותי של שכירת שירותי עורך דין מנוסה הוא זיהוי מהיר של כל אפשרות מסוכנת שעלולה להיווצר במהלך הטיפול בתיק, ותכנון בהתאם. הנה דגימה של הערך שעורך דין מוסמך לתהליך מספק. באתר traflaw.co.il תוכלו לקבל מידע נוסף על עורכי דין בתחום הפיננסי והכלכלי. חשוב לבחור עורך דין מקצועי, יעיל, שיציג בפניכם את הנתונים, יהיה שקוף איתכם, בעל מקצוע שתוכלו לסמוך עליו שילווה אתכם את התהליך על הצד הטוב ביותר.

תכנון התהליך

בחינת חלופות

בחלק מהמקרים, פשיטת רגל אינה השיטה היחידה להשגת איזון כלכלי. אם התהליך אינו הבחירה הטובה ביותר, עורך הדין שלכם יציע חלופה מתאימה.

החלטה על סוג פשיטת הרגל

פשיטת רגל משיגה מטרות שונות. לדוגמא, ניתן למחוק חובות רבים בפרק זמן קצר, אבל התהליך לא יסייע בהצלת בית אם קיים פיגור בתשלומים. עורך הדין שלכם ישקול היטב את ההעדפות והצרכים שלכם וימליץ על תהליך שיסייע להשגת המטרות האלו.

הערכת הנכס

חשוב להבין את אופן הערכת שווי הנכס ותכולת הבית. עורך הדין יוודא חשיפה והערכה של הנכסים שלכם באופן ריאלי.

קביעת תוכנית סילוק חובות

חלק מהחובות אינם נמחקים, כלומר, אינם מקבלים הפטר בפשיטת רגל. אחרים נעלמים רק אם מתקיימים תנאים מסוימים. עורך הדין שלכם יסביר לכם על סוגי החובות שניתן לבטל והחובות שיישארו.

השלמת לוחות זמנים וכל הניירת

יש להגיש דפים של נתונים כלכליים על החובות, ההכנסות, ההוצאות, הנכסים והעסקאות האחרונות, ולהתנהל בשקיפות ובכנות.

הדרכה בתהליך

עורך הדין מסביר ומכוון לגבי התהליך, כמו תפקיד נאמן פשיטת הרגל והשופט, הצעדים שיש לנקוט בהם על מנת לזכות בהפטר, והפעולות שהנושים עשויים לנקוט בהן.

הצגת עדות מדויקת ומלאה

יש לחתום על ניירת פשיטת הרגל ולהתנהל בשקיפות ובכנות, תוך יידוע בית המשפט על כל ההיבטים הידועים, ולהציג את המידע הנכון.

בפגישת הנושים שלכם ובכל פעם שאתם בבית המשפט, אתם תישבעו או תאשרו שאתם דוברי אמת. עורך הדין שלכם יהיה איתכם על מנת לוודא שהעדות שלכם נכונה ומלאה.

טיפול בנושים שמפרים את התהליך

חלק מהנושים פשוט אינם מפסיקים לגבות. כשנושה מפר את ההשהיה האוטומטית, שהיא צו המניעה שאוסר על פעילות גבייה לאחר הגשת התיק, עורך הדין שלכם יכול לדרוש ציות או לבקש מבית המשפט לבזות את הנושה.

ניהול משא ומתן עם הנושים

בתהליך פשיטת רגל, עורך הדין מנהל משא ומתן על הסכם אישור מחדש או פדיון עם נושא, שיאפשר לכם לשמור על הבית או המכונית שלכם.

עורך הדין ינהל משא ומתן עם הנושים שלכם על תנאי התשלום ושיעורי הריבית על מנת להפוך את תוכנית ההחזר שלכם למשתלמת.

רוצה לקבל ייעוץ?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

כתיבת תגובה