האם מותר לעשן סיגריות בדובאי? כל התשובות

הסכמי אברהם שנחתמו לפני מספר חודשים בוושינגטון הביאו לא רק בשורה של שלום ומזרח תיכון חדש הלכה למעשה, אלא גם פתחו יעד מאוד מפתיע ומסקרן עבור התייר הישראלי שלא יכל לבקר בה עד אז. ביקורים במדינות ערביות הוא אינו דבר שבשגרה עבור התייר הישראלי. כתוצאה מכך, עולות גם לא מעט שאלות בנוגע לקודים שונים של התנהגות בדובאי ובאמירויות האחרות. חלק מן השאלות עוסקות בנושא לבוש, חלק עוסקות בנושא אלכוהול, אך השאלה הכי נפוצה, משום מה היא: האם מותר לעשן סיגריות בדובאי?
התשובה לכך פשוטה. כמובן שמותר לעשן סיגריות בדובאי. אך עם זאת, לעישון בדובאי יש כללים ברורים, אותם כל מי שמעשן חייב להכיר לפני נסיעתו לדובאי. זאת מכיוון שבמקרה של הפרת אחד החוקים בנוגע למקומות בהם אסור לעשן, הקנס עלול להיות כבד מאוד.

רוצה לקבל ייעוץ?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

האם מותר לעשן סיגריות בדובאי

האם מותר לעשן סיגריות בדובאי – והיכן אסור?

אז כפי שציינו, לא בכל מקום מותר לעשן בדובאי. בכדי להימנע מקנסות או ממפגשים לא נעימים עם שומרי החוק, חשוב מאד להכיר את החוקים המקומיים בדובאי. ראשית, עישון קנאביס נחשב ללא חוקי. כמו כן, אסור לעשן במכונית בה אחד הנוסעים הוא מתחת לגיל 12, במטרה ברורה לשמור על בריאות הילדים. ילדים ונערים מתחת לגיל 18 לא יוכלו לרכוש סיגריות, לא עבור צריכה אישית שלהם ולא עבור הוריהם. יש גם איסור מובהק על מקומות שונים בהם לא תוכלו לעשן, כמו מקומות סגורים, בדומה לארץ, מוסדות חינוך אוסרים על עישון בתחומם.
אולם מעל הכל, אסור לעשן במסגדים, או מקומות אחרים הנחשבים לקדושים. מעבר לכך, אסור לעשן נרגילות בפארקים או מקומות שלא מורשים לכך, שכן אותם מקומות חייבים להיות במרחק של 150 מטר מבתי מגורים.

רוצה לקבל ייעוץ?
נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

כתיבת תגובה