מעצרים

לקבלת יעוץ – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סוגי מעצרים

קיימים שני סוגים נפוצים של מעצרים; מעצר ימים ומעצר עד תום ההליכים, כשההבדל העיקרי ביניהם נעוץ בשאלה האם כבר הוגש כתב אישום נגד העצור או לא.

במידה ועדיין לא הוגש כתב האישום, כנראה שהסיבה היא שטרם אספו מספיק ראיות נגד החשוד בעבירה. אם הוגש כתב האישום, מטרתו של מעצר עד תום ההליכים היא לוודא שהעצור (כלומר, הנאשם) ימשיך להיות מוגבל עד שההליכים המשפטיים נגדו מגיעים למיצוי, מחשש שיהווה סכנה לציבור במידה וישתחרר במהלך הזמן הזה.

שחרור ממעצר

 

חלופת מעצר ושחרור ממעצר

אם נעצרתם, ובין אם ישנה הצדקה למעצר או לא, זה הזמן לפנות לעורך דין פלילי שיבדוק בעיון את הראיות נגדכם ויפעל למען שחרורכם המוחלט מן המעצר, או למען חלופת מעצר – שחרור ממעצר תמורת ערבות או מעצר בית. קרוב משפחה שלכם נעצר והוא זקוק לסיוע? נעצרתם ואתם מחפשים ייצוג משפטי דחוף? אל תתפשרו על עורך דין פלילי מקצועי ואמין. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

 

עוד לקריאה:

יעוץ משפטי וליווי צמוד

הוגש נגדכם כתב אישום? זומנתם לחקירה פלילית או למתן עדות במשטרה? זה בדיוק הרגע לקבל יעוץ משפטי אמין ואיכותי שיגן על זכיותיכם בחקירה המשטרתית, וליווי צמוד מאותו רגע והלאה!

זמינות 24/7

עורך דין פלילי טוב הוא כזה שמסוגל להעניק לכם יעוץ משפטי בכל עת ולהכין אתכם לחקירות פליליות גם באמצע הלילה. זמינות של 24 שעות ביממה במשך כל ימות השבוע היא חשובה ואף קריטית!

נסיון ומקצועיות ללא פשרות

אל תתפשרו על מקצועיות ונסיון. שנים ארוכות של עבודה בתחום חושפות את עורך הדין לתיקים פליליים רבים ומגוונים, ייצוגים רבים בבתי המשפט מול שופטים שונים והתמודדויות עם חקירות פליליות שונות.