עבירות מין

לקבלת יעוץ – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מה נחשב לעבירת מין?

בשנים האחרונות, הגישה הננקטת כלפי עבירות מין מסוגים שונים והטרדות מיניות הוחמרה והעבריינים נשלחים לשנים ארוכות בכלא. לכן אין להקל ראש בשום חשד או עדות הנוגעת לעבירת מין ולקבל מיד יעוץ משפטי מעורך דין פלילי המתמחה בייצוג נאשמים בעבירות מין. עבירת היא עבירה שיש לה קשר למיניות ומעידה שהתקיים איזשהו מגע בגופו של המתלונן או המתלוננת, או דיבורים מיניים פוגעניים ולא ראויים. בין עבירות המין נכללים בין היתר: אונס, בעילה אסורה בהסכמה, מעשה סדום, מעשה סדום, וסחיטה באיומים.

עבירות מין
חקירה במשטרה בגין עבירות מין

זומנתם לחקירה משטרתית בחשד לביצוע עבירת מין? בין אם סבורים שאתם חפים מפשע ובין אם יש דברים בגו, לא מוותרים על יעוץ משפטי מעורך דין פלילי שימליץ לכם כיצד לנהוג, מה לומר וממה להימנע, האם להסכים לבדיקת פוליגרף וכיצד להתייחס אליה ועוד. זיכרו! קבלת ליווי מעורך דין עשויה למנוע מעצר עתידי ואף הגשת כתב אישום נגדכם. אם אתם זקוקים לייצוגו של עו"ד פלילי בבאר שבע – צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח להעניק לכם ליווי משפטי צמוד.

יעוץ משפטי וליווי צמוד

הוגש נגדכם כתב אישום? זומנתם לחקירה פלילית או למתן עדות במשטרה? זה בדיוק הרגע לקבל יעוץ משפטי אמין ואיכותי שיגן על זכיותיכם בחקירה המשטרתית, וליווי צמוד מאותו רגע והלאה!

זמינות 24/7

עורך דין פלילי טוב הוא כזה שמסוגל להעניק לכם יעוץ משפטי בכל עת ולהכין אתכם לחקירות פליליות גם באמצע הלילה. זמינות של 24 שעות ביממה במשך כל ימות השבוע היא חשובה ואף קריטית!

נסיון ומקצועיות ללא פשרות

אל תתפשרו על מקצועיות ונסיון. שנים ארוכות של עבודה בתחום חושפות את עורך הדין לתיקים פליליים רבים ומגוונים, ייצוגים רבים בבתי המשפט מול שופטים שונים והתמודדויות עם חקירות פליליות שונות.