מחיקת רישום פלילי

לקבלת יעוץ – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

על רישום פלילי ורישום ומשטרתי

רישום פלילי עלול להוות מכשול רציני למדי לכל מי שמבקש להשתלב שוב בחברה כאזרח מן השורה, למצוא עבודה, לקבל ויזה למדינות זרות, להתגייס לצבא, ובאופן כללי להמשיך הלאה בחייו ולשים את הפרק הזה מאחור. לעיתים מדובר בתיק פלילי שנפתח לפני שנים רבות ובעקבות עבירה קלה, אך מרחף כעננה שחורה מעל אותו אדם שביצע את העברה שנים ארוכות לאחר המעשה.

הרישום הפלילי כולל בדרך כלל רישום על הרשעות ישנות ועונשים שניתנו לאחר שהוגש כתב האישום נגד עושה העבירה.

בנוסף, ייתכן ויהיה רישום משטרתי גם עבור תיקים שלא הוגש בגינם כתב אישום אך הם עדיין מופיעים במאגר המשטרתי, תיקים שההכרעה שלהם מתעכבת שנים ארוכות ועוד.

האם ניתן למחוק את הרישום הפלילי?

בהחלט, כן. ראשית יש לציין כי כל אחד יכול לפנות באופן עצמאי למשטרה ולבקש זאת, אך חשוב לדעת שהדבר תלוי במספר גורמים שעליהם יקום או יפול דבר, ולמשל סוג וכמות ההרשעות, האם חלה התיישנות על אותו תיק ועוד.

למה לי עורך דין פלילי?

אף על פי שניתן לבקש מחיקת תיק פלילי לבד, כמובן שעורך דין פלילי מומחה עשוי להגדיל משמעותית את הסיכויים להצליח בכך. עורך הדין ידע לנמק את הבקשה בטיעונים משכנעים וינסח את הדברים בצורה הנכונה ביותר.

זקוקים לעורך דין פלילי בבאר שבע? פנו אלינו עוד היום ונפעל למען מחיקת הרישום הפלילי שלכם!

יעוץ משפטי וליווי צמוד

הוגש נגדכם כתב אישום? זומנתם לחקירה פלילית או למתן עדות במשטרה? זה בדיוק הרגע לקבל יעוץ משפטי אמין ואיכותי שיגן על זכיותיכם בחקירה המשטרתית, וליווי צמוד מאותו רגע והלאה!

זמינות 24/7

עורך דין פלילי טוב הוא כזה שמסוגל להעניק לכם יעוץ משפטי בכל עת ולהכין אתכם לחקירות פליליות גם באמצע הלילה. זמינות של 24 שעות ביממה במשך כל ימות השבוע היא חשובה ואף קריטית!

נסיון ומקצועיות ללא פשרות

אל תתפשרו על מקצועיות ונסיון. שנים ארוכות של עבודה בתחום חושפות את עורך הדין לתיקים פליליים רבים ומגוונים, ייצוגים רבים בבתי המשפט מול שופטים שונים והתמודדויות עם חקירות פליליות שונות.