חקירה פלילית

לקבלת יעוץ – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חקירה פלילית

חשיבות הייעוץ המשפטי לפני חקירה

זימון לחקירה פלילית במשטרה הוא אף פעם לא דבר נעים ועלול להיות מלחיץ למדי. אך ככל שתקדימו להבין בפני מה אתם עומדים ותצטיידו בייעוץ משפטי מקצועי, כך תגיעו רגועים יותר לחקירה ותעברו אותה בשלום.

אל תטעו! קבלת יעוץ מעורך דין פלילי לפני חקירה במשטרה אינה מעידה כלל וכלל על מידת האשמה שלכם. לכל מה שתאמרו במהלך חקירה משטרתית, ממש מהרגע בו השוטרים מוציאים אתכם מביתכם, יש משקל רב ואל לכם להקל ראש בליווי משפטי במהלך החקירה שיגן על הזכויות שלכם ויוודא שאינכם אומרים דבר שעלול לשמש כנגדכם בשלבים מאוחרים יותר.

 

מה חשוב לזכור במהלך החקירה?

ראשית, יש לזכור שהכול מתועד ומוקלט. בנוסף, לחוקרי משטרה ישנן שיטות מתוחכמות להוצאת מידע מנחקרים ויש להתכונן אליהן ולהבין שלא משנה עד כמה הם נחמדים ולבביים כלפיכם, יש להם מטרה מאוד ברורה מאחורי החקירה הפלילית, ודעתם האישית עליכם או השאלה אם הם מאמינים לדבריכם או לא כלל אינן רלוונטיות. ייתכן ובמהלך החקירה תתבקשו לעבור בדיקת פוליגרף. מומלץ לא לסרב, אך לדרוש התייעצות עם עורך הדין הפלילי שלכם לפני.

 

לאחר חקירה פלילית

לאחר שהסתיימה החקירה הפלילית, שימו לב שאינכם מדברים על פרטיה לאיש מלב עורך הדין שלכם, זאת בכדי שלא תואשמו בשיבוש הליכי חקירה, השמדת ראיות וכדומה. זומנתם לפתע לחקירה פלילית? למתן עדות במשטרה? צרו איתנו קשר עכשיו לקבלת יעוץ וליווי משפטי איכותי!

יעוץ משפטי וליווי צמוד

הוגש נגדכם כתב אישום? זומנתם לחקירה פלילית או למתן עדות במשטרה? זה בדיוק הרגע לקבל יעוץ משפטי אמין ואיכותי שיגן על זכיותיכם בחקירה המשטרתית, וליווי צמוד מאותו רגע והלאה!

זמינות 24/7

עורך דין פלילי טוב הוא כזה שמסוגל להעניק לכם יעוץ משפטי בכל עת ולהכין אתכם לחקירות פליליות גם באמצע הלילה. זמינות של 24 שעות ביממה במשך כל ימות השבוע היא חשובה ואף קריטית!

נסיון ומקצועיות ללא פשרות

אל תתפשרו על מקצועיות ונסיון. שנים ארוכות של עבודה בתחום חושפות את עורך הדין לתיקים פליליים רבים ומגוונים, ייצוגים רבים בבתי המשפט מול שופטים שונים והתמודדויות עם חקירות פליליות שונות.